باشگاه صخره نوردی

معرفی بخش سنگ نوردی شهربازی بزرگ مشهد

(پشتیبانی، خدمات تفریحی، دوره های آموزشی، دورهای کوتاه مدت و بلند مدت کار با طناب)

این بخش از شهربازی نمادی است از سال ها تجربه حضور در ورزش سنگ نوردی . مجموعه ای برگرفته از امکانات و تجهیزات شایسته ؛ چشم انتظار سنگ نوردانی است که دل در گرو این ورزش نهاده و برای رسیدن به قلل افتخار و یا گذران زمانی مفرح و لذت بخش گام به این مجموعه بزرگ تفریحی می نهند.

بخش سنگ نوردی شهربازی ؛ با فراهم کردن امکانات ورزشی و تفریحی متنوع و مطابق با استاندارهای جهانی، آماده ارائه خدمات به ورزشکاران و علاقه مندان است. و چه زیباست که بتوانیم با فراهم نمودن امکانات و در پی آن ارائه خدمات شایسته به این عزیزان لحظه هایی شاد و خاطره انگیز را برای آن ها ایجاد نماییم.

در این بخش با فراهم نمودن دیواره های استاندارد و تجهیزات تمرینی تخصصی ورزش سنگ نوردی این امکان ایجاد می شود که ورزشکاران با هر تخصصی و هر سلیقه ای امکان تمرین خوب را داشته باشند. هم چنین سیستم آموزشی باشگاه این امکان را فراهم می نماید که تمامی علاقه مندان با توجه به وقت و هزینه خود بتوانند سنگ نوردی را تجربه نموده و از این ورزش لذت ببرند.

این جا در هر گوشه ای چشم ورزشکاران و علاقه مندان به تجهیزات و امکانات تمرینی می افتد که نشان از تجربه و تخصص خلق کنندگان آنها دارد.

خدمات تفریحی سنگ نوردی در پی ایجاد پیوندی اصولی بین حس هیجان و ایجاد علاقه به این ورزش در مراجعه کنندگان اتفاق می افتد. سنگ نوردی بر روی دیواره تفریحی مجموعه همراه با حضور مربیان و حمایت چیان مجرب و تجربه شیرین با قهرمانان بودن؛ از جمله خدمات ما به علاقه مندان و دوست داران این ورزش است.

اهداف بخش سنگ نوردی شهربازی بزرگ مشهد

 • ایجاد امکانات مناسب برای تجربه نمودن ورزش سنگ نوردی برای هر نفر در هر شرایط سنی
 • ایجاد حس هیجان و تجربه حضور در ارتفاع برای هر مراجعه کننده
 • ارائه خدمات تفریحی با کیفیت به علاقه مندان رشته ورزشی سنگ نوردی
 • ارائه خدمات شایسته به ورزشکاران رشته ورزشی سنگ نوردی
 • گسترش رشته ورزشی سنگ نوردی در شاخه های مختلف در بین جامعه
 • استعدادیابی، جذب و پرورش ورزشکاران علاقه مند به رشته ورزشی سنگ نوردی
 • حمایت از استعدادها، قهرمانان و ورزشکاران برتر در رشته ورزشی سنگ نوردی
 • آموزش آکادمیک سنگ نوردی با استفاده از مربیان و قهرمانان برتر
 • برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت و بلند مدت مختلف بر اساس اصول علمی و آکادمیک
 • معرفی فضاهای پیش بینی شده بخش سنگ نوردی

دیواره های تمرینی کوتاه (بلدرینگ)

دیواره های تمرینی سنگ نوردی با طراحی جدید و با شیب های متنوع احداث می گردند. در طراحی این دیواره ها به نکاتی مانند جدید و متنوع بودن، مناسب بودن جهت انواع تمرینات و هم چنین ارتفاع مفید توجه شده است. متراژ این دیواره ها این امکان را ایجاد می نماید تا سنگ نوردان بیشتری همزمان به تمرین بپردازند. این نکته از این جهت مهم می باشد که این افزایش همراه با کاهش ترافیک تمرینی موجب توانمندی مجموعه در جذب و ثبت نام علاقه مندان بسیاری می گردد.

دیواره بلند تمرینی (لید)

دیواره بلند در مجاورت با دیواره های بلدرینگ و در مرکزیت مکانی که جهت نصب دیواره ها در نظر گرفته شده، ایجاد خواهد شد. این دیواره در کنار دیواره های بلدرینگ فضای تمرینی را کامل نموده و امکان ارائه خدمات بهتر آموزشی را فراهم خواهد نمود.

 

دیواره بلند تفریحی

دیواره بلند پیش بینی شده در فضای باز امکان ارائه خدمات تفریحی را به مراجعه کنندگان فراهم خواهد نمود. این دیواره علاوه بر امکان ارائه خدمات آموزشی این قابلیت را به مجموعه خواهد داد که مشتریان متنوعی را خدمات داده و جذب سیستم آموزشی نماید.

 

دیواره کودکان

دیواره سنگ نوردی کودکان به صورت تخصصی و ویژه فعالیت های تفریحی – آموزشی احداث می گردد. این دیواره این قابلیت را به بخش سنگ نوردی می دهد تا بتواند با بهره گیری از مربیان مجرب، کلاس های آموزشی مختص کودکان ۳ تا ۶ سال را برگزار نماید.

تجهیزات کمک تمرینی و بدن سازی

وسایل کمک تمرینی و بدن سازی تخصصی سنگ نوردی به عنوان مکمل تمرینی در کنار دیواره های کوتاه و بلند باشگاه قرار می گیرند. بدون تردید طراحی و جایگزینی این تجهیزات فرصت بیشتری را برای جدب سنگ نوردان فراهم می نماید.

 

پتانسیل های بخش سنگ نوردی شهربازی بزرگ مشهد

غنای این مجموعه بی نظیر بر کسی پوشیده نیست و معرفی ویژگی های آن دوباره گویی است. ظرفیت های بسیار بالای این مجموعه با در کنارهم قرار گرفتن خدمات تفریحی مختلف این فرصت را فراهم نموده است تا مراجعه کنندگان به مجموعه بتوانند لحظات خوب و خاطره انگیزی را تجربه نمایند.

با توجه به آمار بالای سرانه مراجعه کنندگان به شهربازی؛ جریان صنعت تفریحات ورزشی در این مجوعه از رونق خوبی برخوردار است. اما ویژگی های خاص مجموعه مانند محل، خدمات خوب در کنار مدیریت برتر، پتانسیل هایی را در مجموعه ایجاد نموده است که بدون تردپد با گسترش فعالیت ها می توان بهره وری بسیار بیشتری از این توانمندی ها داشت.

بدون تردید ورزش سنگ نوردی خواهد توانست منشأ سودآوری گسترده ای باشد که علاوه بر حفظ دارایی های گذشته، گسترش آن ها را نیز امکان پذیر کند. موقعیت عالی، فضای هیجان انگیز و مفرح مجموعه به همراه خدمات شایسته تفریحی، جاذبه های بسیار متنوعی هستند که انگیزه ورود علاقه مندان و ورزشکاران را فراهم نموده تا از خدمات شما به ویژه در آینده ای نزدیک از بخش سنگ نوردی استفاده نمایند.

آشنایی با خدمات بخش سنگ نوردی

در راستای رضایت هرچه بیشتر مشتریان و ورزشکاران خدمات در دو بخش کلی

 • قبل از ورود
 • بعد از ورود به مجموعه ارائه می گردند.

 

خدمات قابل ارائه قبل از ورود (معرفی و مشاوره)

جهت ارائه هرچه بهتر خدمات به ورزشکاران در انتخاب محل تمرین، تمامی اطلاعات بخش سنگ نوردی (پتانسیل ها، شرایط تمرینی،کروکی راه ها، معرفی کادر آموزشی) با استفاده از شیوه های مختلف اطلاع رسانی در اختیار ورزشکاران قرار می گیرد.

 

خدمات قابل ارائه پس از ورود ؛ ایجاد جاذبه مکمل

بدون تردید جادبه اولیه بدون ایجاد امکانات و ارائه تسهیلات و خدمات شایسته، بالقوه باقی مانده و استفاده مناسبی از آن به عمل نخواهد آمد توجه به این مهم برای بالفعل درآوردن جاذبه اولیه بایستی با ایجاد جاذبه مکمل به ترغیب و تشویق ورزشکاران و علاقه مندان پرداخت تا امکان جذب هرچه بیشتر آن ها فراهم گردد.

جاذبه های مکمل شامل تمامی امکانات ، تجهیزات ، تسهیلات و خدماتی است که در عمل به ورزشکاران ارائه می گردد تا

 • ورزشکاران را برای تمرینی لذت بخش و خاطره انگیز ترغیب کند.
 • رضایت آنان را از انتخاب باشگاه برای تمرین فراهم نموده و جهت حضور مجدد آن ها انگیزه کافی ایجاد کرد.
 • با استفاده پایدار از جاذبه اولیه موجب بالا رفتن روز افزون کیفیت و ارزش مجموعه شده و آن را برای نسل های آتی حفط نمود.
 • موجب تعامل و پویایی فرهنگی شده و بر اثر رعایت آداب مهمان داری، بر غنای فرهنگی و آداب اجتماعی مجموعه افزود.
 • موجب بازدهی اقتصادی و درآمدزایی شد.

بخش سنگ نوردی مجموعه با هدف ارائه خدمات برتر به علاقه مندان و ورزشکاران ، خدمات خود را در سه حوزه مرتبط عرضه می دارد:

آموزش

الف) امکانات آموزشی :

شامل تمامی تجهیزات و امکاناتی است که برای اجرای تمرینی با کیفیت و لذت بخش فراهم می گردد.

ب) تجهیزات:

شامل تجهیزاتی که جهت رفاه هر چه بیشتر ورزشکاران و جلوگیری از افزایش هزینه ها در اختیار آنها قرار داده می شود. تجهیزاتی مانند: تجهیزات فنی ، کمک تمرینی ، پزشکی و سایر مواردی که ممکن است مورد نیاز و استفاده ورزشکاران قرار گیرد.

ج ) منابع انسانی:

با برخورداری و بهره گیری از نیروهای انسانی بسیار مجرب و ماهر در حوزه های مختلف ، تلاش می شود خدمات ارزشمندی به ورزشکاران در زمان حضور ارائه گردد..

 

منابع انسانی مرتبط با سرپرستی

بهره گیری از مدیریت دارای تجربه و بهره مند از تحصیلات آکادمیک

بهره گیری از کادری مجرب و دارای قابلیت برقراری ارتباطات محترمانه

 

منابع انسانی مرتبط با خدمات تفریحی – ورزشی

بهره مندی از ورزشکاران فعال در رشته سنگ نوردی

 

منابع انسانی مرتبط با خدمات آموزش

بهره مندی از مربیان برتر کشور که دارای سابقه عضویت در تیم ملی بوده و سابقه درخشانی در سنگ نوردی دارند.