درباره شهربازی پارک ملت مشهد

شهربازی پارک ملت مشهد یکی از کامل ترین مجموعه های بازی و هیجانی را در خود جای داده است.  یکی از بزرگترین چرخ و فلک ها یا فانفارهای خاورمیانه در این مجموعه قرار دارد.

شهربازی پارک ملت مشهد، تنها شهربازی استاندارد در ایران و پربازدیدترین آنها محسوب می شود و یکی از کامل ترین مجموعه ها برای سرگرمی و بازی تمام اعضای خانواده در ایران است و همه می توانند در هر سنی از بازی های این شهربازی لذت ببرند. 

شهربازی پارک ملت مشهد در سال ۱۳۵۱ خورشیدی در قلب بزرگترین بوستان شهر مشهد، پارک ملت ساخته شده است و به عنوان اولین شهربازی مشهد نیز شناخته می شود.
مجموعه ای که ۳۰ هزار مترمربع وسعت دارد و بزرگترین چرخ و فلک خاورمیانه را در خود جای داده است. مجموعه شهربازی و سرگرمی پارک ملت به عنوان اولین دارنده گواهی استاندارد تجهیزات شهربازی در کشور نیز شناخته می شود و از نظر تنوع و کیفیت در میان برترین شهربازی های ایران قرار گرفته است. 
این مجموعه هیجانی و تفریحی، محیط مناسبی برای بازی و تفریح افراد مختلف اعم از کودکان و بزرگسالان فراهم کرده و خانواده و دوستان در کنار هم می توانند از بازی های آن لذت ببرند و اوقات خوشی را برای خود رقم بزنند.